商品編號:P8433813914977 原始貨號:P8433813914977
預計出貨天數1
數量
  • 付款方式:
    超商取貨付款
  • 運送方式:
    常溫7-ELEVEN店到店取貨付款
商品特色
Application: Garrett T3, T4, TB03, T04B, T04E, T60, T61 ( Journal Bearing Turbo) Kit incl: - 1 x 38.1 mm flange with 2mm restrictor (0.08" hole to prevent oil overflow that makes smoke.) - 1 x gasket - 2 x 8mm bolts Material: Aluminum 6061